Podzim plný her - v novém!

Kategorie:

Letošní podzim bude, jak doufám, ve znamení pěkných herních zážitků. Já se na ně připravil - pořídil jsem si trenky se zesílenou sedací částí, mazání na klouby na prstech, předobjednal jsem pár kousků a spustil nový blog.

Od konce: S novým blogem si nedělám legraci. Jmenuje se Old Player a čtenáři Stručného o něm už vědí. (Pokud Stručný nečtete, děláte chybu!) Přesunul jsem tam články o hrách z tohoto webu, takže ti, co si chtějí hrát a nezajímají je moje veselé historie, mohou pokračovat rovnou tam, a ty ostatní zde nebudou hry rušit.

Před chvílí mi dokonce přišla i tisková zpráva, a v ní stálo, jak že bude letošní podzim herně nabitý. Tak se na to podívejme:

Velký komerční úspěch je odborníky očekáván hlavně od pokračování populárních herních sérií jako Battlefield, Uncharted, Call of Duty, Forza Motorsport, The Elder Scrolls nebo Assassin's Creed.

No, tak za mne - Battlefield ne, Uncharted ne, CoD možná, ale počkám, Forza ne.

Slovy "Elder Scrolls" myslí "pokračování Oblivionu", hry, která byla naprosto úžasná, zhruba padesát herních hodin, a mohli jste si to dát třeba třikrát (během několika let). Tak tu mám už předobjednanou - jmenuje se Skyrim, vyjde 11. 11. 2011, a to mám zrovínka svátek! Pokud znáte Oblivion, tušíte, že tohle je sázka na jistotu:

skyrim_le_520x160

No a druhý kousek je ze stejného soudku sázky na osvědčeného koně. Assassin's Creed: Revelations. Pokud jste četli mé nadšené články, tak víte, proč ji považuju za jasnou volbu. (Pokud jste je nečetli, měli byste si je přečíst, jsou na Oldplayer.cz tady a tady)

acr_karty_340x255

Takže podzim může přijít, já jsem připravený!

(A tímto se s vámi Misantrop Hrající loučí, další články o hrách budou už jen na mém novém blogu - Old Player, říkal jsem vám o něm?