Jak se nám ty memy šíří...

Cihla hozená do vody udělá vlny, které jsou v bezprostředním okolí velké a s rostoucí vzdáleností se zmenšují... Co udělá poznámka "... například Facebook...", vržená evropským komisařem?

Jeden den nějaký evropský komisař ve svém projevu o ochraně osobních dat varuje před tím, že mnozí mladí uživatelé nejrůznějších komunitních webů o sobě uvedou cokoli včetně citlivých osobních dat, aniž by nad tím přemýšleli, a jako příklad plácne "...třeba Facebook".

Druhý den to okomentují čeští novináři, a protože to je banalita, ale je v ní buzzword, tak přijde do titulků: "EK varovala před Facebookem..."

Třetí den už jsou všichni vycukaní, takže to na Lupě vysvětlí již klasicky pregnantní Peterka: Nejde o regulaci, Facebook byl jen příklad sociální sítě...

Čtvrtý den už je to vyčpělá záležitost a skoro nikdo přesně neví o co šlo, takže o tom napíše Karel Wolf.

No a pátý den dorazí doc. PhDr. Vysekalová, která už vůbec neví o co jde, ale pěkně vyplní mezeru mezi zprávama a počasím svým názorem. Kdo jste neviděl, doporučuji, varování paní Vysekalové před nebezpečenstvím Facebooku patří nesporně mezi perly... Chybělo tam jen že Facebook způsobuje vysychání míchy. :)

Každopádně to byl výživný týden a skončil velmi vesele. aTo děkujem, paní Vysekalová!

Komentáře

takže pryč z facebooku a hurá

takže pryč z facebooku a hurá do hospod! :)

Triky, jen marketingové triky...

Martine, Martine, ty taky hned každému sedneš na lep.

To jsi nepochopil, že Jacques Barrot jen mistrně využil podobnosti jmen a odporným trikem se pokusil znemožnit svého eurokomisního rivala Josého Barrosu? Že životním snem Karla Wolfa je, aby ho Mark Zuckerberg jmenoval honorárním maskotem Facebooku pro střední a východní Evropu a že se k tomuto cíli tvým přispěním opět trochu přiblížil? A že doc. PhDr. Vysekalová již tři roky žárlí na Věru Pohlovou a netouží po ničem jiném, než aby její jméno nahradilo jméno konkurenční hvězdy v komentářích pod články na Lupě?

Příště bys měl být opatrnější. Internet není pro naivky.

Marku, Marku... Nenapadlo tě,

Marku, Marku... Nenapadlo tě, že tento článek je součástí mohutné PR kampaně, pořádané CIA a Mossadem, a že byl zaplacený z něčích peněz? A nenapadlo tě, že SHA256 hash tohoto textu je zároveň dohodnutým klíčem k dokumentům v tajném izraelsko-bolivijském jednání? To jsi vážně tak naivní, Marku, že tě to nenapadlo? Vždyť to je evidentní!

Pánové, pánové, pánové, to

Pánové, pánové, pánové, to Vás opravdu nenapadlo, že se s Věrou neshodneme. Já bych zakázala jen ten Fejsbůk.

Dobrá rada

Pokud jste to video ještě neviděli (nebo to neviděli v televizi), doporučuju poslouchat paní "pochopitelně" docentku bez obrazu, nebo aspoň se zavřenýma očima. Požitek se ještě zvýší. :-)

Paní Vysekalová byla opravdu

Paní Vysekalová byla opravdu výborná. Jen jsem čekal, když už to konečně završí výrokem, že by všechny ty internety zrušila. Snad příště.

A co na to "Patrik Zendl"?

Vsimli jste si, ze v tom boxu vpravo "obsah" Je Tangero jmenovan jako "Patrik Zendl"?

Dekuji

Arthure, dekuji! Pani docentka je doopravdy dokonala a vsichni sme zavislaci!

"... doc. PhDr. Vysekalová,

"... doc. PhDr. Vysekalová, která už vůbec neví o co jde, ale pěkně vyplní mezeru mezi zprávama a počasím svým názorem."
Tak to je řečeno přesně. Paní se udělal názor, takže je zbytečné reagovat na otázky kladené moderátory. Prostě si přišla říct to svoje, což také učinila :-).
Muselo být velmi těžké sedět vedle a nereagovat :-).

Tohle trefné označení

Tohle trefné označení vymyslel Filip Rožánek, takže tato chvála padá na jeho hlavu!

Hezké shrnutí

Pěkně jsi to, Arture, shrnul.

Paní Vysekalová mě opravdu pobavila. Líbílo se mi, jak ji Patrik utřel, když řekla, že se raději schází osobně, a on řekl, že on taky, ale že to jaksi není možné, pokud je daný kamarád na druhé straně světa.

Ale stejně bych všechny ty internety zakázala.

Děkuji za přínosnou

Děkuji za přínosnou informaci. Pořád jsem si říkal, proč mi ta mícha vysychá...

Paní Vysekalová ...

je prostě plná obav o duše lidí, kteří jsou nějakým způsobem na internetu závislí a téma FaceBook a ochrana osobních dat jí s tím tak trochu .. ehm .. splynulo :o) Jinak mi tato dáma velmi silně připomněla moji učitelku z prvního stupně ZŠ a tak se automaticky spustily štíty a filtry :o))))

Přiznám se, že husí kůži jsem měl spíš z redaktorů - z jejich otázek a v nich skrytých přepokladů a uvození - a to není osobní - jen sleduju profesní stránku věci.

Ale to je zas jiné téma ...

No, chudák...

No, chudák pí doktor Vysekalová, ať už proto, že ve skutečnosti pravděpodobně je, jaká se jeví (pravděpodobnost téměř 1) nebo proto, že sklízí tolik "pochval" od všech závisláků a vůbec celé té hnidopišské klaky páně Denta a dalších us[e|u]rpátorů toho našeho, řekl bych, pochopitelně, českého Internetu. ;-)

PS: Napadá mě, že pro "cílovku" tvořenou pí docentkou a jí podobnými, by nebylo špatné zahájit provoz klonu FaceBooku například na doméně nasmilysenk.cz...

hm

Ešte ju nazvite alkoholičkou aby to bolo kompletné.

Včera ta paní byla hostem

Včera ta paní byla hostem pořadu Milénium na ČT 24 na téma "Život s počítačem". Je to zvláštní, ale opět tam byl za normálního člověka novinář (tentokrát Miloš Čermák).

http://www.ct24.cz/vysilani/2009/02/03/10159875412-209411058030203-11:35...

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.