Páteční chvíle pro pobavení

Novinky od včerejška nabízí takovou porci humoru pro labužníky, jako už dlouho ne. Pojďme si dát nelepší kousky...

Na úvod rovnou silný kalibr: "pokud bude znemoznen pristup na diskusi tem co zaplatili 3Kč registrační SMS tak ty 3 Kč samozřejmě musíte VŠEM vrátit! ať si to někdo aktivní vezme na starost!"

Takový krásný mix právního nihilismu a alibismu v jednom, to se hned tak nevidí. Doufám že jste si všimli: Jednorázový poplatek za registraci je vydáván div ne za "právo na věčné diskutování" a dotyčný je pevně přesvědčen o tom, že má nárok na vrácení. Ach, to přesvědčení o nárocích. Ale na druhou stranu se mi líbí ono upřímné: Ať si to někdo vezme na starost!

Nebo další vykladač zákonů: "Je to trestný čin,požadovat po uživatelích osobní údaje..dle zákona na ochranu osobních údajů nikdo nesmí podmiňovat veřejné příspěvky zadáváním osobních údajů...trestný čin pokusu o získání osobních údajů....je na to paragraf,milé Novinky.." Když tam ten paragraf není, tak si ho holt vymyslíme, protože my jsme strážci demokracie... :) Měli by si na iProtestu tyhlety vykladače zákonů líp hlídat a nenechat je trajdat všude možně! :)

A další: "Na protest proti cenzure vyplnujte formular se smyslenymi ale verohodne znejicimi jmeny a adresami.... treba to Novinky prestane bavit az budou rozesilat tisice nedorucitelnych dopisu" To jsem se zasmál, protože vím, jak moc jsou Češi ochotní k podobným akcím typu: "pojďte, všichni uděláme..." S blížícím se termínem se ochota opravdu to udělat drolí. Ostatně, jistě jste ve škole zažili podobné výzvy: "Až přijde učitel, tak všichni..." Kolik lidí to, co se o přestávce halasně dohodlo a odsouhlasilo, pak opravdu udělalo? Takže myslím, že Novinky mohou být klidné a že těch několik set dopisů v klidu zvládnou. :)

Ale bavím se u toho královsky!

Komentáře

Taktéž se bavím

Taktéž se teď velice bavím. Je až s podivem, že ti, kteří na Novinkách propagují KSČM se teď velice ohánějí cenzurou a demoracií :-)

Jojo

Jojo, těchto "vystudovaných právníků" jsem měl na blogu taky nepočítaně. Obvykle skončili na tom, když jsem chtěl slyšet konkrétní číslo zákona a paragrafu. Ti oprsklejší pak odešli poté, co jsem jim napsal, že ať tedy podají trestní oznámení a že se těším na výbornou reportáž :))

Každopádně já jsem tedy opravdu moc zvědavý, co se stane s diskuzemi na Novinkách, především zda se skutečně povede přeměnit je ze stávající žumpy na diskuzi.

Můj oblíbenej je tenhle:

Můj oblíbenej je tenhle: http://twio.cz/aaim

Ten je fakt dobrý! :-)))

Ten je fakt dobrý! :-)))

Výborný

Tak ten je fakt užasný! :-D

Díky, tohle mě po neúspěšné

Díky, tohle mě po neúspěšné zkoušce z algebry konečně rozesmálo :)

Zrušit

Jedině úplné zrušení diskuze pomůže. A navíc není na novinkách nicmoc ke komentování. Jedině takto se odfiltrují ty slovní průjmy, které jsou někteří schopni vyplodit.

Číslo bot by nechtěli?

Všichni

My jsme se na základce dohodli, že až předseda třídy vykřikne "bomba", tak všichni padnou na zem. A opravdu se to stalo. Matikáře to tak vyděsilo, že předsedu odvlekl k ředitelce a žádal trest. Ta ale učiteli řekla, že se tak moc snad zase nestalo (byla s námi na školním výletě), takže dal učitel okamžitou výpověď a opustil školství. Vzhledem k tomu, že učil i informatiku, tak se sháněním práce neměl problém a ještě nám mohl být vděčný...

moc nechapu proc nekdo dokaze

moc nechapu proc nekdo dokaze napsat, ze uz nebude cist to a to kvuli diskusi pod clankem. proc si dotycny neprecte jen to co jej zajima? ja si v obchode vybiram jen co chci, ze je tam i to, co mne nezajima a prijde mi hnusne (treba nekvalitni maso), tak jeste proto nehlasuji stylem: zakazte maso. chci-li maso/diiskuzi, tak to toleruji a ten plevel.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.