Špinavá ódésácká kampaň

Teda fuj, to je hnus, taková nenávistná kampaň pravicových médií, poslušně poklonkujících vládě, co?

Vítám vás na dnešní dopolední tiskové konferenci.

Včera se hrál fotbal a nějací chuligáni zas dělali bordel ve vlaku. Deník Sport o tom informoval, udělal rozhovor s Langrem, který je ministr vnitra. Jak to, že neudělal rozhovor se mnou? Je snad ministr víc než předseda opozice a poslanec Paroubek? Anebo vysoké školy - proč mě vysoké školy nezvou na besedy se studenty, he? Já bych řekl, že to je jasný výraz jejich odporu vůči ČSSD! V jedné vysoké škole dokonce říkali, že malují tělocvičnu a proto mě nepozvou, v jiné říkali, že bych mohl přijít, ale studenti nemají o hovor se mnou zájem. Takhle vy si, pane Langře, a další pánové, představujete demokracii a svobodu slova? Tak jako k čemu pak ta tisková prohlášení jsou, když mi je nikdo netiskne?

Pánové Langrové, Dalíci, Topolánkové a další nám dnes a denně ukazují, že se ve svém špinavém předvolebním boji proti čéezezdé neštítí ničeho. Dokonce i levicové Právo, které tuto vládu vždy kritizovalo, náhle začalo kritizovat i českou stranusocálnědemgratickou. Poslal jsem jim několik svých tiskových prohlášení na toto téma, a další den jsem jim poslal ještě čtyři, ale neotiskli nic. Dokonce šéfredaktor tohoto provládního pravicového listu Právo svádí své hospodářské neúspěchy na socálnídmogracii. Ostatně také proto jsem svolal tuto tiskovou konferenci a vydal tiskové prohlášení...

Očerňování jednoznačného vítěze voleb, tedy socálnídmogracie, ze strany provládních prodejných plátků však neustává. Jsme svědky špinavých intrik, jako např. včera, kdy provládní média informovala o tom, že poslanec a hejtman Davidrát bude požadovat po vládě peníze, a komentátoři, najatí Dalíkem a zcela zjevně v žoldu ODS, se předháněli ve výrocích, že poslanec a hejtman Davidrát špatně hospodaří. Proti tomu se musím zásadně ohradit. Jak víte, v ekonomice se velmi dobře vyznám, ostatně jsem chtěl mít i několik přednášek ke studentům VŠE, a po diskusi s kolegou Sobotkou jsme došli k závěru, že kolega Rath hospodaří velmi dobře a peníze, které zašantročila ODS a Bendl na takzvaný Rezervní fond, použil velmi správně a v souladu s naší politikou na spravedlivé podporování socálně slabších skupin obyvatelstva a některých zdravotnických zařízení. To že se mu teď peníze nedostávají, to je pochopitelné - je všeobecná světová hospodářská krize, do níž nás zatáhla tato vláda, takže je její povinností přispět středočeskému kraji patřičným obnosem ze státního rozpočtu.

Já jsem tyhle informace zveřejnil na svém blogu, ale tam mě nikdo nečte. Takže tato vláda musí urychleně skončit a poté, co se ujmu moci já s kolegou Rathem, schválíme nový tiskový zákon, který bude přikazovat novinám, aby zanechaly špinavých útoků na mou osobu a tiskly mé názory, kterými je hojně zásobuju. Kromě Práva, to za pár let zanikne.

Děkuji za pozornost, dámy a pánové, teď následuje malá přestávka, pak bude tisková konference pana Vyvadila na téma "Ať si Porybný píše, dokud má kam..." a po obědě bude opět moje tisková konference.

---

Souvislosti: Paroubek se pustil do médií a univerzit (VIDEO!!!), Rath hovoří o krizi, Vyvadil o představách ČSSD o svobodě slova.

PS: Nezbývá než smeknout před tím, jak ODS dokázala přesvědčit špičky opozice, aby se přidaly do té slibované konfrontační volební kampaně.

Komentáře

:)

Paroubek jak vystřiženej :). Jenom bych doplnil jednu drobnost. Paroubek, ač od šesti let Pražák, říká pořád "šévredaktor" a "zme". Asi chce vzbudit dojem, že je z lidu :)

Ten Paroubek musí být asi

Ten Paroubek musí být asi nemocný, to jinak není možné. Není na to náhodou nějaká diagnóza? Možná nějaký dochtor by to mohl přesněji diagnostikovat a navrhnout mu nějakou léčbu :-)

Každopádně, dobře jsem se pobavil při čtení i při tom videu, ale současně na mě padla hrůza z toho, kolik má takový panáček příznivců s omezeným mozkem a kolik lidí fanaticky obdivuje politiku socanů.

"Ten Paroubek musí být asi

"Ten Paroubek musí být asi nemocný, to jinak není možné. Není na to náhodou nějaká diagnóza? Možná nějaký dochtor by to mohl přesněji diagnostikovat a navrhnout mu nějakou léčbu :-)"

Ale jistě, diagnostikovat lze naprosto přesně, pacient je, jak říkají Slováci, "kokot drevený", co se týče léčby, doporučuji hoblík či pilu.

Viagra má holt vedlejší účinky.

Neustále se mu odkrvuje sexymozek a pak plandá zmaty.
Přejme mu bohatý sexuální život. Vivat paní Petra! :)

Komédie

Ta tiskovka byla nejzábavnější věcí minulého týdne, koukal jsem na ni snad 5× a pořád jsem slyšel jen malého kluka, který žaluže mamince, že si s ním ostatní děti z hřiště nechtějí hrát.

Tragedie

Byla by to komedie, kdyby si člověk neuvědomil, že za rok pravděpodobně budou sestavovat vládu. Abychom se ještě nakonec nepopadali za břicha aneb kam se hrabe šaratice…

Proč ho nezvou?

Jak to, že ho nezvou na vysoké školy?! Každá lékařská fakulta by se měla o takový studijní materiál prát! Možnost sledovat to množství psychopatologických jevů na jediném exempláři skýtá velký vědecký potenciál. Takové Galapágy pro psychiatry.

Ty riskuješ

Arthure ty riskuješ. Hned jak se ta nejsilnější strana dostane k moci tvůj blog smete z internetového povrchu!

Arthure, Arthure...

To už jsi na tom tak špatně, že pronajímáš blog politigům? :)))))))

Honor est homini qui separat se a contentionibus omnes autem stulti miscentur contumeliis.

Gdepák pronajímám. Oni mi to

Gdepák pronajímám. Oni mi to posílaj jako tiskové zprávy a já jim to zveřejňuju!

Takže charita? ;)

Takže charita? ;)

Honor est homini qui separat se a contentionibus omnes autem stulti miscentur contumeliis.

omg

ten clovek, co tohle napsal ... je zrejme dusevne chory ...
cituji: "Jak víte, v ekonomice se velmi dobře vyznám" ... ja se muzu jen smat ... dalsi "radoby" ekonom, kterej si mysli, ze by vyresli vsechny problemy na svete ...

Ah, pán nepochopil že jde o

Ah, pán nepochopil že jde o parodii na nejmenovaného předsedu nejmenované opoziční strany? Nejste vy ten, co se v Divadle Járy Cimrmana o přestávce rozčiloval, že přišel na divadlo - a místo toho tam je nějaká přednáška?!

...

chapu naprosto presne ... autor by rad vyresil problemy na celem svete sam a to behem minuty, se vsadim, a jeste spravne :) neco jako Chuck Norris (doporucuju vyhledat vsechny vtipy) ... kdyz k tomu pripocitam jeste to komunistickou kontrolu prispevku pred zverejnenim xD ... mozna jsem nepochopil uplne vsechno, ale nestalo mi to za to namahat se cist cely clanek, kdyz vim, jaky je obsah vetsiny takovych prispveku orientovanych na oslavu CSSD a hlasani nekalych taktik ODS :)

Dobrá, dobrá... tak se

Dobrá, dobrá... tak se utřeme, uklidníme, už to bude dobrý... Příště ale radši využijte instantní komentář, ano?

Ha tak Artur, fiškus jeden,

Ha tak Artur, fiškus jeden, se konečně zorientoval kterou stranu bude volit. Asi by mu to měl někdo říct :)

co to melies?

co to melies?

Kdo umí...

Arthur onoho nejmenovaného předsedu napodobil tak autenticky, že i takovíhle idioti, kteří nepochopí, že jde o parodii, napodobovaný objekt vcelku přesně popíší!

A přátelé, ruku na srdce: kdo z vás to má?!

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.